Kategorijos
Kategorijos
Prekių krepšelis
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Prašome patvirtinti sutikimą juos naudoti paspaudžiant mygtuką "Sutinku".

Foteliai

Greitas pristatymas
Fotelis apmuštas minkštu aksomu. Šis prabangus baldas puikiai išryškins biuro, darbo kambario ar svetainės estetiką. Aukštas atlošas ir patogūs porankiai užtikrina itin patogų poilsį.Dėmesio! Prieš užsakant susisiekite su mumis.Užsakomos prekės negrąžinamos ir nekeičiamos, išskyrus garantiniu atvė..
279,00€
Be PVM:279,00€
Į krepšelį
Greitas pristatymas
Fotelis apmuštas minkštu aksomu. Šis prabangus baldas puikiai išryškins biuro, darbo kambario ar svetainės estetiką. Aukštas atlošas ir patogūs porankiai užtikrina itin patogų poilsį.Dėmesio! Prieš užsakant susisiekite su mumis.Užsakomos prekės negrąžinamos ir nekeičiamos, išskyrus garantiniu atv..
169,00€
Be PVM:169,00€
Į krepšelį
Greitas pristatymas
Originali forma, gili, patogi sėdynė, puošta maloniu aksomu, siūlėmis ir skoningais mygtukais – gražaus fotelio receptas. Tai taip pat gali būti puikus žavingas akcentas, pabrėžiantis grožio ir kirpyklos estetikąDėmesio! Prieš užsakant susisiekite su mumis.Užsakomos prekės negrąžinamos ir nekeičia..
159,00€
Be PVM:159,00€
Į krepšelį
Greitas pristatymas
Itin patogus fotelis su plačia sėdyne, pečių atrama ir minkštais porankiais. Fotelis pagamintas iš malonaus aksomo, o jo siūlės su kristalais suteikia prašmatnumo ir elegancijos.Dėmesio! Prieš užsakant susisiekite su mumis.Užsakomos prekės negrąžinamos ir nekeičiamos, išskyrus garantiniu atvėju.A..
169,00€
Be PVM:169,00€
Į krepšelį
Greitas pristatymas
Hidraulinė kirpyklos kėdė Gabbiano.Aukštos kokybės apdaila, tvirtos siūlės, ilgaamžis mechanizmas.Chromuotos pagrindo dalys, eko odos apmušalai.Dėmesio! Prieš užsakant susisiekite su mumis, pristatymas 7 d.d.Užsakomos prekės negrąžinamos ir nekeičiamos, išskyrus garantiniu atvėju...
409,00€
Be PVM:409,00€
Į krepšelį
Greitas pristatymas
Vizualiai įdomus baldas užpildytas patvariu, deformacijai atspariu porolonu, o apmušalai pagaminti iš malonios liesti sintetinės odos. Dėl naudojamų medžiagų įranga yra patvari, patogi naudoti, atspari drėgmei ir lengvai valoma. Dekoratyvinė skiautinė su penkiakampiais ir akį traukiančia forma sutei..
475,00€
Be PVM:475,00€
Į krepšelį
Greitas pristatymas
Vizualiai įdomus baldas užpildytas patvariu, deformacijai atspariu porolonu, o apmušalai pagaminti iš malonios liesti sintetinės odos. Dėl naudojamų medžiagų įranga yra patvari, patogi naudoti, atspari drėgmei ir lengvai valoma. Dekoratyvinė skiautinė su penkiakampiais ir akį traukiančia forma s..
475,00€
Be PVM:475,00€
Į krepšelį
Greitas pristatymas
Elegancija ir didelis komfortasKėdė užpildyta putplasčiu, kuris yra patvarus ir nesideformuoja, užtikrina patogų naudojimą ilgą laiką. Apmušalai pagaminti iš malonios liesti specifinės struktūros dirbtinės odos. Dėl tokios medžiagos naudojimo įranga yra atspari drėgmei, patvari ir lengvai v..
379,00€
Be PVM:379,00€
Į krepšelį
Greitas pristatymas
Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika bei dideliu naudojimosi komfortu. Pasiūlyme yra didelis pasirinkimas funkcinės salono įrangos elementų, tokių kaip foteliai, plovyklos.Modernioje Gabbiano Modena kirpyklos..
385,00€
Be PVM:385,00€
Į krepšelį
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (viso puslapių - 1)
Filtruoti produktus